Events 4/1/2024 - 4/30/2024

  • 1/4
    Monday
  • 2/4
    Tuesday
    Knihovna JM
    13:45 - 15:00 1. oddělení
    Knihovvna J. Mahena
    14:00 - 15:00 ŠD - 4. oddělení
  • 3/4
    Wednesday
    Okresní kolo matematické olympiády
    08:00 - 11:00 ZŠ Sirotkova
    Hra na školu
    15:15 - 16:00
  • 4/4
    Thursday
    Základy koučování dětí
    Dopravní výchova
    08:00 - 12:15 Empík cyklista, ke škole přijede autobus
    Dopravní výchova
    08:00 - 12:15 Empík cyklista
    program Astronaut
    09:15 - 11:30 Planetárium Brno, cena 80,-, začátek programu je v 10 hod
  • 5/4
    Friday
    Návštěva MŠ nám.Svornosti
    10-11.30hod, 1.A,B,C
  • 6/4
    Saturday
  • 7/4
    Sunday
  • 8/4
    Monday
  • 9/4
    Tuesday
    Matematická miniolympiáda
    4.B,C 8,30 - 9,30 hod. 4.A 9,00 - 10,00 hod.
    Vybíjená 1.stupeň ZŠ
    08:00 - 12:45 ZŠ Jasanová, začátek programu- 8.30 hod, výběr dětí z 5.tříd
    Knihovna J. Mahena
    14:00 - 15:00 ŠD - 3. oddělení
    Den otevřených dveří vve školní jídelně
    15:30 - 23:45
    Kolegium rodičů
    16:00 - 17:00
    Třídní schůzky a hovorové hodiny
    17:00 - 18:30
    Vyprávění o expedici za polárním kruhem
    18:45 pro zájemce z řad kolegů, rodičů
  • 10/4
    Wednesday
    Divadelní představení
    07:50 - 10:40 110,- Kč, Semilasso, začátek 8,30 hod.
    Hra na školu
    15:15 - 16:00
  • 11/4
    Thursday
    Dopravní výchova
    08:30 - 11:00 Dopravní hřiště Komín, začátek programu je v 9 hod
  • 12/4
    Friday
    Přijímací zkoušky na SŠ
  • 13/4
    Saturday
  • 14/4
    Sunday
  • 15/4
    Monday
    Přijímací zkoušky na SŠ
  • 16/4
    Tuesday
    Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
    Dny otevřených dveří
    08:00 - 14:00
    Knížka pro prvňáčka KJM
    13:45 - 15:00 ŠD - 6. oddělení
    Pedagogická rada
    14:30
  • 17/4
    Wednesday
    Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia
    Syndrom vyhoření
    07:30 - 10:30 seminář, Dominikánské náměstí
    Dny otevřených dveří
    08:00 - 14:00
    Šplh městské kolo
    11:30 - 14:30 ZŠ Svážná
    Hra na školu
    15:15 - 16:00
  • 18/4
    Thursday
    Dopravní výchova
    08:00 - 12:15 Empík cyklista, ke škole přijede autobus
    Dopravní výchova
    08:00 - 12:15 Empík cyklista
    Po stopách Gutengerga
    08:15 - 11:45 Technické muzeum města Brna, 100 Kč, začátek programu - 9 hod
    Into the wild with English guide
    08:15 - 13:30 soutěž v ZOO pro vybrané žáky 9.ročníku, program 9-13 hod
    Kino Lucerna
    13:30 - 16:00 ŠD - všechna oddělení, 70,- Kč
  • 19/4
    Friday
    Metodické sdružení ŠD
    10:45 - 11:30
    Zápis do 1.tříd
    14:00 - 18:00
  • 20/4
    Saturday
    Zápis do 1.tříd
    09:00 - 12:00
  • 21/4
    Sunday
  • 22/4
    Monday
    Okresní kolo biologické olympiády
    07:15 - 13:30 začátek programu- 8 hod, CVČ Lužánky
    Den Země
    08:00 - 11:30 Červený kopec, začátek programu - 9 hod
  • 23/4
    Tuesday
    Matematická miniolympiáda 4. tříd - městské kolo
    13:00 - 14:00 ZŠ Sirotkova
    Knihovna JM
    14:00 - 15:00 akce ŠD, 5., oddělení
  • 24/4
    Wednesday
    Metodické setkání pro ředitele Zš
    11:00
  • 25/4
    Thursday
    McDonald ´s Cup
    08:00 - 13:45 výběr žáků 3.-5. třída , FC Sparta Brno Komárov, začátek programu - 8.50 hod
    Komunitní mezioborová spolupráce
    08:30 - 12:00 DSA Rubínek (Poznaňská 10) , začátek akce 9hod
    Den Země
    09:00 - 12:00 Červený kopec, začátek programu- 10 hod
    Vodní pólo
    12:00 - 14:30 - výběr dívek 4.C
    Čarodějnie
    15:00 - 17:00 akce ZŠ a MŠ , rodiče a děti na školním hřišti
  • 26/4
    Friday
    Sběr papíru
    Den Země
    08:00 - 11:30 Červený kopec,začátek programu- 9 hod
    Den Země
    09:00 - 11:45 Červený kopec, začátek programu - 10 hod
  • 27/4
    Saturday
  • 28/4
    Sunday
  • 29/4
    Monday
    Náhradní termín přijímaček na SŠ
  • 30/4
    Tuesday
    Náhradní termín přijímaček na SŠ
    Pythagoriáda
    Okresní kolo Brno město, vítězové 7.,8. a 9. ročníku
    Konzultace kariérní poradenství
    12:00 - 14:00 VIM

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"